Ūdens skaitītāju rādījumu ievade » Autorizācija

Ja Jūs esat mūsu klients un saņemat kāda mūsu sadarbības Uzņēmuma, kam jāziņo ūdens skaitītāju rādījumi, rēķinus portālā rekini.lv (Elektronisko rēķinu sistēmā), tad tieši Jums esam sagatavojuši vēl vairāk ērtību. Ūdens skaitītāju rādījumus turpmāk Jums vairs nav jānes uz Uzņēmumu, bet tos varat ievadīt mūsu portālā rekini.lv.

Mūsu klientiem šāda iespēja ir bez maksas
Ja Jūs vēl neesat mūsu klients, par tādu ir viegli kļūt - Jums ir tikai jāpiesakās* uz Uzņēmuma rēķina saņemšanu Elektronisko rēķinu sistēmā. Laipni lūdzam!

Kā notiek ūdens skaitītāju rādījumu ievade
Jums jāievada savs personas kods, personīgā rēķina numurs (par kuru Jums ir noformēts Elektronisko rēķinu pieteikums) un jāizvēlas Uzņēmums.

Mēs on-line režīmā pārbaudīsim, vai Jūs esat mūsu klients. Ja šī informācija apstiprināsies, Jums tiks piedāvāta iespēja ievadīt ūdens skaitītāju rādījumus. Ja Jūs rādījumu ievadi veicat atkārtoti, tiek parādīti pēdējo reizi ievadītie dati, un Jums vajadzēs ievadīt tikai mēneša beigu datus.

* - Pieteikties uz elektronisko rēķinu Jūs varat autorizējoties ar rekini.lv lietotāja vārdu un paroli vai izmantojot Citadele bankas, Luminor, Industra Bank, SEB bankas vai Swedbank internetbankas autorizāciju.