iPost

iPost ir web bāzēts komplekss pakalpojums, kuru Fitek sniedz Uzņēmumiem dokumentu nosūtīšanai pa pastu un elektroniski. iPost ietilpst:

  • Uzņēmuma sagatavoto datu apstrāde un pārsūtīšana uz Fitek;
  • sadalīšana pa piegādes kanāliem - elektroniskie un/vai drukātie sūtījumi;
  • papīra dokumentu melnbalta vai pilnkrāsu druka, aplokšņošana un piegāde Latvijas pastā nosūtīšanai saņēmējiem;
  • elektronisko sūtījumu sagatavošana un nosūtīšana uz e-pastu kā e-vēstules pielikumu PDF formātā.


Lai Uzņēmums varētu sākt izmantot iPost pakalpojumu nepieciešams parakstīt līgumu un no Fitek mājas lapas lejupielādēt iPost printera programmatūru un instalēt to.

iPost pakalpojuma apraksts

Komunikāciju līdzeklis, kas apvieno elektroniskās pasaules iespējas ar papīra vēstules tradīcijām.

iPost pakalpojums ir ātrs un viegli lietojams risinājums dažāda veida sūtījumu - informatīvu vēstuļu, atgādinājumu, brīdinājumu, salīdzināšanas aktu un citu dokumentu kā arī mārketinga informācijas sagatavošanai un nosūtīšanai drukātā veidā pa pastu vai elektroniski uz saņēmēja e-pastu kā PDF formāta pielikumu e-pastam.

iPost pakalpojumu var izmantot gan dažu dokumentu, gan simtiem sūtījumu nosūtīšanai pa pastu vai/un uz e-pastu. iPost pakalpojuma lietotāju skaits viena Uzņēmuma ietvaros nav ierobežots.

Pēc iPost programmatūras lejupielādes un instalācijas lietotāja printeru sarakstā parādīsies jauns printeris - Fitek iPost, bet programmu sarakstā - Fitek iPost programmatūra ar sūtījumu sagatavēm un paraugiem.

Standarta gadījumā Lietotājs sagatavo dokumentu MS Word, izmantojot atbilstošu iPost sagatavi. Pēc tam šādu sagatavi iespējams apvienot ar, piemēram, saņēmēju adrešu bāzi, kas sagatavota MS Excel (vai citā programmatūrā), izmantojot funkciju Mail Merge. Dokumentu nosūtīšana notiek izmantojot komandu Print un izvēloties Fitek iPost printeri.

Atsevišķi vienojoties iPost pakalpojumu var savietot ar Uzņēmuma vadības sistēmām vai cita veida programmatūrām, lai organizētu izsūtīšanu automātiski ģenerētiem sūtījumiem, kas tiek gatavoti PDF vai citos formātos.

Fitek saņem sagatavoto informāciju, apstrādā to, sadala pa nosūtīšanas veidiem - pa pastu vai elektroniski un veic sūtījumu sagatavošanu. Elektroniskie sūtījumi tiek nosūtīti adresātiem saņemšanas dienā, ja tie ir saņemti līdz plkst.14:00 vai nākamajā dienā (ja saņemti pēc plkst 14:00). Drukātās vēstules tiek nogādātas pastā darba dienās - tajā pašā dienā, ja tās ir saņemtas līdz plkst.14.00 vai nākamajā, ja tās saņemtas vēlāk vai brīvdienā.

Uzņēmums var nosūtīt vienu vai vairākus iPost sūtījumus dienā. Vēstules tiek pieņemtas izsūtīšanai 24/7.

Nosūtīto darbu iespējams apturēt, nosūtot e-pastu darba dienā palīdzības dienestam līdz plkst. 14:00.

Prioritārās klases vēstules tiek piegādātas abonentiem Latvijā nākošās darba dienas laikā līdz plkst. 17:00, Ekonomiskās klases vēstules - 5 darba dienu laikā (atbilstoši LR MK noteikumiem).

Visas materiālu, sūtījumu izgatavošanas un piegādes izmaksas ir iekļautas pakalpojuma cenā.

Elektroniskie sūtījumi

Piegāde elektroniskā veidā ir visātrākā un vislētākā, kas ir svarīgi uzņēmuma efektivitātes palielināšanai. Dokuments tiek piegādāts saņēmējam kā e-vēstules pielikums PDF formātā.

Uzņēmumam pašam nav jāveic sūtījumu šķirošana pa piegādes veidiem.

Elektroniski tiek sūtīti tie sūtījumi, kuriem sagatavē tam paredzētajā vietā būs derīga e-pasta adrese. Ja e-pasta adrese neatrodas tai paredzētajā vietā vai tās rakstība neatbilst e-pasta adreses standartiem - pēc noklusēšanas sūtījums tiks drukāts uz papīra un aizsūtīts saņēmējam pa pastu. Tomēr iespējams izvēlēties iespēju - „Sūtīt tikai elektroniski".

Uzņēmums var izmantot e-vēstules teksta veidnes vairākās valodās vai uzrakstīt savu e-vēstules tekstu. Dokuments uz saņēmēja e-pastu tiek automātiski pārsūtīts līdz 5 reizēm, ja pirmajās reizēs sūtījums tiek atgriezts ar paziņojumu, ka saņēmēja pastkastīte ir pilna vai ir kāda cita tehniska problēma e-vēstules pārsūtīšanas procesā. Fitek nodrošina iespēju saņemt atskaiti par nepiegādātām e-vēstulēm, kurā tiek norādīta e-pasta adrese un nepiegādes iemesls.

Drukātie sūtījumi

iPost sūtījumi tiek drukāts uz A4 papīra no vienas tā puses.

Standarta sūtījumi tiek drukāti ar melnbaltu lāzerprinteri uz 80g kopiju papīra, bet pilnkrāsu sūtījumi - ar augstas kvalitātes krāsu lāzerprinteriem uz paaugstinātas kvalitātes 100g papīra.

Izdrukātais materiāls:

  1. Var tikt izdrukāts norādītajā eksemplāru skaitā un glabāts Fitek izsniegšanai Pasūtītājam vai piegādāts Pasūtītājam, izmantojot kurjerdienesta pakalpojumus (Kopiju servisa pakalpojums);
  2. Var tikt iepakots aploksnēs.1-7 lapu vēstules tiek automātiski iepakotas C5 aploksnēs, biezāki sūtījumi tiek pakoti C4 vai E4 aploksnēs.
  3. Var tikt sagatavots nosūtīšanai pa pastu bez aploksnes - Page Mail formātā. Šādi var tikt sagatavotas tikai vēstules, kas satur 1 lapu.

iPost priekšrocības

Neierobežots lietotāju skaits Uzņēmumā.

Nekādas sākuma vai ikmēneša abonēšanas maksas - jāmaksā tikai par sagatavotajiem sūtījumiem.

Automātiska sūtījumu sadale pa piegādes veidiem.

Identisks dizains gan drukātā gan elektroniskā sūtījuma saņēmējiem.

Personalizēts sūtījums katram saņēmējam - gan drukātais gan elektroniskais paziņojums var saturēt tikai šim saņēmējam paredzētu informāciju.


Lejupielādē un instalācija

Šeit Jūs varat lejupielādēt jaunāko Fitek iPost versiju.

iPost lietošanai Jūsu datorā jābūt instalētiem: