PrivatBank

Pieteikumu, lai sāktu izmantot Regulāro maksājumu pakalpojumu, var iesniegt divos veidos. Klients var izvēlēties sev ērtāko – izmantojot internetbankas autorizāciju portālā rekini.lv vai noformējot pieteikumu izmantojot tikai internetbanku.

Informācija par pieslēgšanos rekini.lv sistēmai no PrivatBank internetbankas:

PrivatBank.lv - 1

1.attēls

Pēc autorizācijas, internetbankas izvēlnē loga augšējā daļā nepieciešams izvēlēties sadaļu "E-pakalpojumi" (Attēls Nr. 2).

PrivatBank.lv - 2

2.attēls

Sadaļas "E-pakalpojumi" apakšizvēlnē ir sadaļa "Fitek e-rēķini" (Attēls Nr. 3), uzklikšķinot uz kuras Jūs nonāksiet e-rēķinu saņemto e-rēķinu aplūkošanai / drukāšanai / saglabāšanai / apmaksai; jauno pieteikumu noformēšanai; esošo pieteikumu datu labošanai / atcelšanai.

PrivatBank.lv - 3

3.attēls

Piesakoties e-rēķinu saņemšanai, lūdzu aizpildiet arī savu e-pasta adresi, uz kuru Jūs saņemsiet savu lietotāja vārdu un paroli portala rekini.lv izmantošanai.

Uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet paziņojumus par Uzņēmuma sagatavotajiem jaunajiem e-rēķiniem.

Pieteikuma noformēšana, izmantojot tikai PrivatBank internetbankas

Pēc autorizācijas, internetbankas kreisās malas izvēlnē nepieciešams izvēlēties sadaļu "Pakalpojumi un pieteikumi" (Attēls Nr. 4).

PrivatBank.lv - 4

4.attēls

Atvērtajā sadaļā uzklikšķiniet dokumenta ar plus zīmi ikonas, lai uzsāktu pieteikšanās procesu jaunam pakalpojumam (Attēls Nr. 5).

PrivatBank.lv - 5

5.attēls

Modālajā izvēles logā izvēlaties pakalpojumu "Pieteikums regulārajam maksājumam (Fitek)" (Attēls Nr. 6).

PrivatBank.lv - 6

6.attēls

Aizpildiet nepieciešamos maksājumu laukus, norādot kontu, no kura tiks maksāts, summu, valūtu, mēģinājumu skaitu, savukārt saņēmēju izvēlaties noklikšķinot uz lupas ikonas (Attēls Nr. 7).

PrivatBank.lv - 7

7.attēls

Kad lauki ir aizpildīti un neviens lauks pēc pārbaudes neizgaismojas sarkans, uzklikšķiniet uz "Nosūtīt" šīs lapas apakšā, apstipriniet ar Jūsu autorizācijas līdzekli pieteikumu, un apsveicam – esat kļuvis par ērto Regulāro maksājumu lietotāju!